A Szentesi Farkasok Kézilabda Club U14-es lánycsapata polgármesteri elismerésben részesült, amelyet Szabó Zoltán Ferenc polgármester adott át a csapattagoknak június 25-én a Városházán. Ezt követően vette kezdetét képviselő-testület ülése.






Forrás

Kapcsolatfelvétel

Ha éppen nem vagyunk elérhetők, küldjön e-mailt!