Tatabányán rendezték a serdülők kötöttfogású diákolimpiáját. A Dr. Papp László Birkózó Egyesületet Cseh Balázs képviselte, aki ezúttal – a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián vele foglalkozó edzők tanácsára – egy súlycsoporttal feljebb, a +85 kilogrammos kategóriában pró-bált szerencsét.

Balázst a későbbi első helyezett sajnos legyőzte a selejtezőkben, így bronzéremért birkózhatott, ahol végül magabiztosan hozta a pontokat és szerezte meg a harmadik helyet. Cseh Balázs húga, Tamara is dobogóra állhatott, mégpedig Kiskunfélegyházán, ahol a serdülő lányok diákolimpiáját bonyolították le. A viadalon 156 versenyző állt rajthoz a különböző súlycsoportokban. Négy nagyon nehéz mérkőzést követően Tamara a verseny végén a dobogó második fokára állhatott fel, és a nyakába kerülhetett a megérdemelt ezüstérem.