Turisztikai irodavezető állás

A Szentesi Élet Kft. hamarosan nyíló turisztikai információs irodába keres 1 fő turisztikai irodavezető

Ellátandó feladatok: a Szentesen lévő turisztikai információs iroda vezetésével kapcsolatos teendők ellátása: javaslatok turisztikai és egyéb szolgáltatások bevezetésére, adatgyűjtés, adatszolgáltatás, irodai statisztikák, jelentések elkészítése, kiadványterjesztés és információadás rendezvények, kitelepülések esetében, kezdeményező szerep események létrejöttében, szervezésében. információadás, a turisztikai kereslet és kínálat közvetítése, turisztikai programok értékesítése, ajándékárusítás, Az iroda 1 fő turisztikai ügyintézőjének vezetése. A helyi turisztikai attrakciókkal, önkormányzattal, civil szervezetekkel való együttműködés koordinálása, idegenvezetés és városbemutatás.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • angol nyelv minimum középfokú ismerete szóban és írásban (másik nyelvtudás előny)
  • számítógépes alapismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • büntetlen előélet

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:
– a pályázó részletes szakmai életrajza, motivációs levél bérigény megjelölésével
– a képesítést igazoló okiratok másolata

Előny: B kategóriás jogosítvány

A pozíció betöltésének kezdő időpontja: 2023. október 2.

Munkavégzés helye: Szentes

Jelentkezés módja és a pályázat beadásának helye: A fényképes önéletrajzot személyesen vagy postai úton adhatja le: Szentesi Élet Kft., 6600, Szentes, Kossuth tér 5. fsz. ép. E-mailben: szentesielet@gmail.com

Határidő: 2023. 09. 25.

A borítékra, illetve az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: Turisztikai irodavezető: Visit Szentes

A pályázati anyagok a pályázati folyamat lezárása után megsemmisítésre kerülnek.

Turisztikai ügyintéző állás

A Szentesi Élet Kft hamarosan nyíló turisztikai információs irodájába keres 1 fő turisztikai ügyintéző kollégát.

Ellátandó fő feladatok:

  • A turisztikai irodavezető által kiadott irodai és információnyújtással kapcsolatos szervezési-adminisztratív feladatok ellátása, ellenőrzése;
  • Üzleti levelezés, információnyújtás szóban és írásban;
  • Értékesítő és közvetítő tevékenység (ajándéktárgy, jegy, idegenvezetés);
  • Készletgazdálkodás, saját és bizományosi készletek nyilvántartása, leltározása, beszerzések; házipénztár kezelése, pénzkészletek kezelése, pénztárellenőrzés;
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelési előkészítése;
  • Kiállítások, turisztikai vásárok, tanulmányutak szervezése és részvétel;
  • Esetenkénti idegenvezetés, városbemutatás;
  • Kiadványok és a saját turisztikai portál (www.visitszentes.hu) szerkesztése és adatainak frissítése, elektronikus hírlevél készítése;

Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • minimum középfokú iskolai végzettség, turisztikai szakirány előny
  • számítástechnikai ismeretek: felhasználói szintű Windows és Office alkalmazások, Social Media és webes ismeretek

Előny: B kategóriás jogosítvány, angol nyelv ismerete szóban és írásban

A pozíció betöltésének kezdő időpontja: október 2.

Jelentkezés módja és a pályázat beadásának helye: A fényképes önéletrajzot, bérigény megjelöléssel személyesen vagy postai úton adhatja le: Szentesi Élet Kft., 6600, Szentes, Kossuth tér 5. fsz. ép. E-mailben: szentesielet@gmail.com

A borítékra, illetve az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: Turisztikai ügyintéző: Visit Szentes

Kapcsolatfelvétel

Ha éppen nem vagyunk elérhetők, küldjön e-mailt!