Öt aranyérmet szerzett a Szervátültetettek és Művesekezeltek Európa-játékán Hollandiában Pengő László! A szentesi sportember a 70+-os korosztályban a 100 méteres gyorsúszásban, az 50 méteres hát- és mellúszásban, a 100 méteres hátúszásban és az 50 méteres gyorsúszásban állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára a tegnapi és a mai versenynapot követően. Szívből gratulálunk!
H.V. (fotó: Szervátültetettek Szövetsége)


